27/1/2023 - 03:45:40
Ballina Etiketimet “Rubairat”

Etiketim: “Rubairat”

“Rubairat” nga Omar Khajam

0
Pjese te shkeputura prej madheshtores "Rubairat" nga Omar Khajam. Perkthimi dhe shqiperimi eshte nga po aq madheshtori F. Noli. * * * -48- "Sa bukur të jesh Mbret!"...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS