Ballina Etiketimet Showbiz Info

Etiketim: showbiz Info

FOTO: Policia në shtëpinë e Ilir Shaqirit!

14
Balerini i njohur Ilir Shaqiri pasi triumfoi në BBV ka qenë shumë aktiv dhe në qendër të vëmendjes mediatike.Së fundmi Iliri ka postuar në...

Pesë bukuroshe shqiptare që punojnë për Dolce & Gabbana

0
  Këto janë pesë fotomodele shqiptare që punojnë për Dolce & Gabbana: Gaciana Dema, Melisa Toska, Ergi Bardhollari, Bernarda Islamaj dhe Dorina Gegici.  Dolce & Gabbana...

Marina Vjollca nuk e heq këtë kryq nga qafa

15
Prezantuesja e njohur e ekranit, Marina Vjollca, është nga ato personazhe që publiku i pëlqen për çiltërsinë që kanë.  Prezantuesja e njohur e ekranit, Marina...

Çfarë hanë njerëzit më të pasur të botës? Do të habiteni,...

14
Shpesh dëgjojmë këshillat e njerëzve të famshëm dhe të suksesshëm, sidomos kur bëhet fjalë për zakonet, stilin e jetesës, dietën e tyre. Shumë njerëz...

“Të mbajti Genti për 17 vite me lekë, si do ja...

14
Vetëm një vit më parë u bë publik lajmi se martesa e këngëtares Jonida Maliqi dhe biznesmenit Gent Prizreni mori fund. Pas 17 vitesh së...

Tre musketarë: Butrinti, Tayna dhe Mozzik po sjellin bombën

15
Janë tre nga artistët me karrierë muzikorë ndër më të suksesshmet në estradën shqiptare. Butrint Imeri, Doruntina Shala – Tayna dhe Gramos Aliu – Mozzik,...

Fjoralba Ponari është martuar në fshehtësi?

14
Fjoralba Ponari, një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera u njoh fillimisht për publikun si këngëtare për zërin e saj të mrekullueshëm...

”Më duhen 2000 euro kremra në muaj për të jetuar”, reagon...

14
Gazetarja e njohur Aida Shtino ka reaguar lidhur me deklaratn e moderatores Erjola Doçi e cila tha se i duhet 2000 € në muaj...

Ilda Bejleri në pritje të ëmbël

15
Një foto vlen sa 1,000 fjalë dhe moderatorja Ilda Bejleri zgjodhi ta konfirmojë shtatzëninë e përfolur prej muajsh nëpër media përmes një fotoje. Bejleri u...

Kjo është moderatorja që pritet ta zëvendësojë Borën

0
Së fundi ishte moderatorja e “Për’puthen” që ka paralajmëruar largimin e saj nga ky program. Pas gjithsej dy viteve moderim, Bora morri vendimin e papritur...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL