Ballina Info ShowBiz Tipik shqiptarë, Ilir Shaqiri e nisë të dielën me ‘çaj rusi’

Tipik shqiptarë, Ilir Shaqiri e nisë të dielën me ‘çaj rusi’

72

Ilir Shaqiri është një nga artistat më të preferuar nga shqiptarët.

Balerini që e fitoi çmimin e madh të “Big Brother VIP”, ende vazhdon të marr vëmendje.

 

Shaqiri së fundi e dëshmoi se  është një shqiptarë tipik edhe pse më shumë ka jetuar larg vendlindjes.

Sot, e diel Iliri ka postuar një fotografi të InstaStory ku shihet të jetë duke pirë qajin e njohur në popull si ‘çaj rusi’.

Ndërsa, në mbishkrim ai ka përshëndetur ndjekësit me një “Mjes”.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakHoroskopi ditor, e diele 22 maj 2022
Artikulli tjetërZgjidh një numër dhe zbulo të fshehtat e tua…