Ballina Life Style Kylie Jenner i lë pak vend imagjinatës e veshur me një tupore...

Kylie Jenner i lë pak vend imagjinatës e veshur me një tupore ngjyrë vjollcë

107

Duke vazhduar të paralajmëroj lansimin e produktit të saj të fundit nga “Kylie Skin”, Kylie Jenner u shfaq në Instagram me dy foto të reja të martën.

Nëna e dy fëmijëve mori vëmendje në disa imazhe të ngarkuara në llogarinë e markës së saj “Kylie Skin”.

Jenner e tregoi figurën e saj prej në një triko me grep me një mëngë të vetme, të prera dhe pjesë të tejdukshme për të ngacmuar fushatën e fundit.Titulli theksoi për solucionin e banjës me flluska: “Banja jonë me flluska me livando është formuluar me vaj kamomili, vaj livando, vaj kokosi, gjalpë shea dhe vitaminë E [për ta lënë] lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e ushqyer”.

Faqja e internetit e Kylie Cosmetics përsëriti se Kylie Skin po lanson një koleksionme livando më 23 maj.

LIFE STYLE

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakArjola e veshur me stil, por barku i saj merr gjithë vëmendjen
Artikulli tjetërAtdheu zbulon një sekret që ja tha Bora Zemani