Ballina Info ShowBiz Trixa thyen heshtjen me lot në sy dhe jep mesazhin e fortë:...

Trixa thyen heshtjen me lot në sy dhe jep mesazhin e fortë: Unë nuk e meritoj këtë (VIDEO)

53

Trixa ka qenë në qendër të bullizmit të rrjeteve sociale pas marrëdhënies së saj me Donaldin. Sot ajo ka publikuar një video dedikuar të gjitha vajzave ku u bën thirrje të gjejnë forcën.

Trixa ka treguar se këto muaj është sharë e mallkuar nga njerëzit ajo dhe familja e saj.

“Kjo video është për të gjithë personat aty jashtë ku bashkë me mua kanë vuajtur nga bullizmi. Unë zgjodha të hesht duke menduar që e gjithë kjo ishte pasojë e pjesëmarrjes në një program ku jeta private bëhet publike, por ASGJË nuk është nje justifikim për Cyber Bullying.”, tha Beatrixi 

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakNora Istrefi bëhet nostalgjike, publikon një super foto nga viti 2013
Artikulli tjetërNë një lidhje dashurie, njihuni me vajzën që i ka marrë zemrën Edit të Përputhen