Ballina Showbiz “U lidh me mua kur kishte një tjetër”, Luizi flet si rrallëherë...

“U lidh me mua kur kishte një tjetër”, Luizi flet si rrallëherë për jetën personale: Ata u martuan…

245

Si rrallë herë Luizi ka folur ditën e djeshme në një bisedë me Dea Mishel për jetën e tij personale.

Fenomeni i këtij BBV2 ka treguar se është zhgënjyer më herët nga dikush që e kishte tradhtuar.

Ndër të tjera Luizi është shprehur se ish-partnerja e tij ka qenë e lidhur gjatë kohës që këta të dy frekuentoheshin dhe dilnin bashkë.

Pjesë nga biseda:

Zhgënjimi më i madh që keni pësuar nga një marrëdhënie?

Luizi: Kur mora vesh që kishte një tjetër. Kishte ajo një tjetër gjatë kohës që u lidh me mua. Unë e mora vesh rastësisht…

Dea Mishel: Edhe ca bëre?

Luizi: Asgjë, e lash

Dea Mishel: Po ai e mori vesh?

Luizi: Po moj

Dea Mishel: A pati ndonjë ballafaqim?

Dea Mishel: Jo moj asgjë, as telefon asgjë. Ata u martuan vazhdon besimi i verbër, s’ke ça ti bësh. Dikush e fal, dikush nuk e fal.

Artikulli paraprakLuizi dhe Kiara befasohen nga ‘Vëllai i Madh’. Ja çfarë kanë gjetur në oborrin e shtëpisë (VIDEO)
Artikulli tjetër“Do jetë një Shën Valentin historik që do të mbetet gjatë, këtë surprizë nuk e ka bërë askush në një “Big Brother”/ Zbulohet gjithçka që ka përgatitur Luizi, del audio (VIDEO)