Ballina Poezi “Unë thjesht jam.” Isabel Allende

“Unë thjesht jam.” Isabel Allende

225

Ata thonë se nuk përkas
askund,
të cilat nuk janë
as indigjene,
as të huaja,
njerëzore,
as e kuptueshme.
Çfarë jeni atëherë?
Unë e pyes atë.
“Unë thjesht jam.”
Ajo u përgjigj.
(Isabel Allende)

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakModelja ruse harron Don Xhonin dhe prezanton partnerin e ri
Artikulli tjetërHoroskopi ditor, e mërkurë 20 korrik 2022