Ballina Showbiz “Vajzë garipe”, Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi (Video)

“Vajzë garipe”, Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi (Video)

60

Luizi dhe Qetsori kanë biseduar së fundmi për nominimet që janë zhvilluar në “Big Brother VIP”.

Luizi i tha Qetsorit se nominimi më i fortë ka qenë mes tij, Efit dhe Kiarës.

Ai tha se Efi ishte vajzë garipe dhe se e sulmoi Oltën duke e ‘vënë poshtë’ në lojë.

Luizi shtoi se ishte Olta ajo që ia dha idenë Deas për atë nominim.

“Efi është vajzë garipe shumë. E bëri Oltën që…e vendosi Oltën për fundi. Fjala e Oltës ishte ajo për nominimin, i tha Deas.shqip-lajme

Lexo të radhë

Stresi fiton BBV Kosova, Fifi i fut një thumb të lezetshëm Lori Hoxhës

“Dijet kanë vlerën e asgjësë, nëse nuk vihen në praktikë”.

Tmerr në spitalet e Tiranës. E sëmura priti 4 orë në ambulancë të…

Artikulli paraprakSabiani reagon pasi Keisi ndërpreu raportin me Kristin, bën deklaratën e fortë në rrjetet sociale
Artikulli tjetër“Ju thashë të gjithë kundërshtarëve të mi…”, Stresi reagon për herë të parë pas fitores dhe tregon ‘strategjitë’ e lojës në “BBVK” (VIDEO)