Ballina Info ShowBiz Xhensila nuk i lë vend imagjinatës

Xhensila nuk i lë vend imagjinatës

79

Së fundi, ajo lansoi këngën e saj më të re “Ale, Ale” një këngë që për 24 orë ka kaluar mbi 359 mijë klikime, ka filluar të postojë foto të nxehta. 

Realisht, shumica e këtyre fotove janë pjesë e fotosesioneve të saj nga xhirimet e klipit, ku në fotot e fundit ajo është paraqitur tepër provokative dhe seksi.

Kujtojmë që Xhensila është nënë e një vajze teksa ka disa vite që është e martuar me aktorin Bes Kallaku.

Showbiz Info,    Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakE dini se cilat janë femrat më joshëse të horoskopit?
Artikulli tjetërJa kë e konsideron konkurrencë Arjola